Antorus, the Burning Throne week 1

Ahoj a Dobrý den všem.

Je za námi první týden nového raidu a to je ten správný čas zhodnotit naše snažení v normal a HC obtížnosti před startem toho pravého progessu.

Začněme tedy od začátku. Po celkově úspěšném progressu Tomb of Sargeras byli všichni plni elánu a energie se vypořádat s dalšími nástrahami Blizzardu. Což se podepsalo na velké účasti na prvním raidu.  Domluva zněla jasně, HC musí tento týden padnout. Z tohoto důvodu byli složeny dvě party. Jak už to tak bývá, jedna silnější a druhá o něco slabší.

První parta postupovala systematicky. A s ledovým klidem se prokousávala normálem jako pověstný nůž máslem. Během několika okamžiků stála znovu na začátku, tentokráte připravena dosáhnout stejného úspěchu na vyšší obtížnost. Boss za padali k zemi poraženi a až na menší překážky šlo vše hladce a po pár hodinách byla i tato obtížnost pokořena a další výzva s názvem MYTHIC Antorus, the Burning Throne stojí před námi.

Druhá parta složená z hrdinů, kteří se nevešli do první party, kráčela vstříc svému osudu. S malými i velkými problémy se podařilo vypořádat a hlavní úkol druhé party (vyčištění normálu) byl úspěšně splněn. K tomu jako bonus dva bossové na HC.

Co říci závěrem?

Chtěl bych poděkovat všem za účast a trpělivost (hlavně parta 2).

Jako další věc by bylo dobré udržet docházku, tím pádem konkurenci a posouvat limity guildy stále dál a dál.

 

A uvidíme se příště, MYTHIC čeká.

2017-12-05, Médea

Zpět

2

Nabíráme hráče

Pokud byste se rádi přidali do našich raidů, vyplňte prosím následující přihlášku, naši officeři vás budou kontaktovat in-game. Přednostně nabíráme výše uvedené classy, ale nadaní hráči u nás mají vždy dveře otevřené.

Přihláška

Progress:

Azshara's Eternal Palace
4/8 M
Battle of Dazar'alor
9/9 M
Uldir
7/8 M

Copyright © 2016, Memento Mori (Trasha & Regrin). WoW, Warcraft, jejich loga a obrázky ze hry © Blizzard.