Good Bye Draenor, hurá na Legion

Warlords of Draenor se nám konečně chýlí ke konci, začali nám letní raidovací prázdniny a tak bych rád využil této příležitosti a zpětně se podíval na úspěchy naší guildy v tomto mnohými proklínaném datadisku, ale i nahlédl do budoucnosti v datadisku příštím

Naše guilda byla vždy především o komunitě,  která se měnila  každý patch a každý tier, výsledkem je ale team schopných raiderů a přátel. Warlords of Draenor nemá mnoho lidí rádo, ale pro Memento to bude vždy datadisk, kdy jsme nejen pokořili náš stanovený cíl, Ahead of the curve u všech bossů, ale podívali jsme se i do Mythiku (9/13 není vůbec špatný výsledek). Tímto bych chtěl poděkovat všem kteří s námi zůstali až dokonce bez vážnější újmy na zdravý.

Legion se blíží, a s ním nové zóny, dungeony a raidy, Memento Mori úspěšně funguje už od dob klasického World of Warcraft a do nového datadisku vstupuje silnější než kdy dřív. Doufám, že nám naše nadšení pro hru vydrží nejen celý Legion, ale i do datadisků nadcházejících. Držte nám palce!

2016-06-08, Regrin

Zpět

2

Nabíráme hráče

Pokud byste se rádi přidali do našich raidů, vyplňte prosím následující přihlášku, naši officeři vás budou kontaktovat in-game. Přednostně nabíráme výše uvedené classy, ale nadaní hráči u nás mají vždy dveře otevřené.

Přihláška

Progress:

Azshara's Eternal Palace
4/8 M
Battle of Dazar'alor
9/9 M
Uldir
7/8 M

Copyright © 2016, Memento Mori (Trasha & Regrin). WoW, Warcraft, jejich loga a obrázky ze hry © Blizzard.