Guilda Memento Mori

Jsme Memento Mori, česko-slovenská guilda, která na evropském serveru Thunderhorn působí již od roku 2006. Orientujeme se především na PvE hru, raidování je pro nás zábavou a příjemně stráveným večerem.

Pokořili jsme Blackwing Lair, pod našima rukama padl Illidan, Arthas i Deathwing, naše pouť zde však nekončí. Snažíme se pokořit nástrahy, které nám herní designéři kladou do cesty s každým novým datadiskem a jako jedná z mála českých guild se tohoto úkolů držíme takřka od samotného vydání hry.

Chceš-li být součástí naší historie, neváhej nahlédnout do našeho fóra a představit se nám. Rádi do svých řad přijmeme každého rozumem dospělého hráče.

Vedení Memento Mori

Vůdčí postavou Mementa je Wizbon, a jako guild master má poslední slovo v chodu guildy. O další věci a nábor se stará tým oficírů a tzv. invitátoři. Jejich zodpovědností je plánování raidů, personální složení, loot a vše další spojené s existencí guildy.

Raidy v Memento Mori

Pravidelně raidující členové Memento Mori mají hodnost Raider. Raidy probíhají ve složení odpovídajícím danému plánu a náročnosti raidu. Obvykle raidujeme 2 dny v týdnu Mythic a jeden HC farma od 20:00 do 23:00, plus normal smes raid alt/casual. O rozdělení lootu se rozhodujeaddonem (Askmrrobot), přičemž raid leader/master looter může sáhnout k vyjímce a přednostně udělit loot cíleně z důvodu vyššího přínosu raidu (typicky např. tankům). Velmi si zakládáme na dobré náladě a rozumné domluvě.

2017-08-21, Memento Mori

Zpět

5

Nabíráme hráče

Paladin

Pokud byste se rádi přidali do našich raidů, vyplňte prosím následující přihlášku, naši officeři vás budou kontaktovat in-game. Přednostně nabíráme výše uvedené classy, ale nadaní hráči u nás mají vždy dveře otevřené.

Přihláška

Progress:

Tomb of Sargeras
3/9 M
Nighthold
7/10 M
Emerald Nightmare
7/7 M

Copyright © 2016, Memento Mori (Trasha & Regrin). WoW, Warcraft, jejich loga a obrázky ze hry © Blizzard.