Guilda Memento Mori

Jsme Memento Mori, česko-slovenská guilda, která na evropském serveru Thunderhorn působí již od roku 2006. Orientujeme se především na PvE hru, raidování je pro nás zábavou a příjemně stráveným večerem.

Pokořili jsme Blackwing Lair, pod našima rukama padl Illidan, Arthas i Deathwing, naše pouť zde však nekončí. Snažíme se pokořit nástrahy, které nám herní designéři kladou do cesty s každým novým datadiskem a jako jedná z mála českých guild se tohoto úkolů držíme takřka od samotného vydání hry.

Chceš-li být součástí naší historie, neváhej nahlédnout do našeho fóra a představit se nám. Rádi do svých řad přijmeme každého rozumem dospělého hráče.

Vedení Memento Mori

Vůdčí postavou Mementa je Zirka, a jako guild master má poslední slovo v chodu guildy. O další věci a nábor se stará tým oficírů a tzv. invitátoři. Jejich zodpovědností je plánování raidů, personální složení, loot a vše další spojené s existencí guildy.

Raidy v Memento Mori

Raidy probíhají ve složení odpovídajícím danému plánu a náročnosti raidu. Obvykle raidujeme 2 dny v týdnu Mythic (středa a čtvrtek) a jeden HC farma (neděle) od 20:00 do 23:00, plus normal smes raid alt/casual. Na rozdělení lootu se používá addon RCLootCouncil v kombinaci s Pawn, přičemž raid leader/master looter může sáhnout k vyjímce a přednostně udělit loot cíleně z důvodu vyššího přínosu raidu (typicky např. tankům). Velmi si zakládáme na dobré náladě a rozumné domluvě.

2019-08-24, Memento Mori

Zpět

2

Nabíráme hráče

Pokud byste se rádi přidali do našich raidů, vyplňte prosím následující přihlášku, naši officeři vás budou kontaktovat in-game. Přednostně nabíráme výše uvedené classy, ale nadaní hráči u nás mají vždy dveře otevřené.

Přihláška

Progress:

Azshara's Eternal Palace
4/8 M
Battle of Dazar'alor
9/9 M
Uldir
7/8 M

Copyright © 2016, Memento Mori (Trasha & Regrin). WoW, Warcraft, jejich loga a obrázky ze hry © Blizzard.